7.15-16.00, пн-пт

050 343 31 88 сервіс

050 301 89 19 збут

097 179 53 41 збут

 

Якість - кредо торгівельної марки «Маяк»

Персоніфікована відповідальність кожного працівника що відповідає за ту або іншу ділянку технологічної операції, сто відсотковий вхідний контроль матеріалів і комплектуючих деталей, приймально-здавальні випробування кожного виробу, колектив, об'єднаний єдиною метою виробляти якісний продукт, що зажадався ринком, підтверджують високий імідж підприємства і працюють для Вас.

Створене в м.Змієві Харківської області в 1991 році підприємство "Маяк", ровесник української незалежності, є одним з провідних вітчизняних виробників побутової опалювальної техніки.

Сьогодні Маяк це стабільне підприємство з розвиненою технологічною базою, високим рівнем професіоналізму у сфері розробки і виробництва устаткування для автономних систем опалювання і гарячого водопостачання. Фахівці Маяка постійно працюють над підвищенням вимог відносно безпеки, економії енергоносіїв, а також захисту довкілля.

Стабільне зростання виробництва привело до створення 30 регіональних представництв в Україні. Серед великого різноманіття опалювальних приладів на ринку України продукція підприємства звертає на себе увагу споживачів високою якістю і сучасним дизайном.

Високоефективні котли підприємства "Маяк" призначені для теплопостачання індивідуальних житлових будинків, квартир, адміністративно-господарських і виробничих об'єктів, обладнаних системами водяного опалювання з природною або примусовою циркуляцією теплоносія.

Наші опалювальні котли, помітно відрізняються високими техніко-економічними показниками, бездоганною якістю, оптимальним співвідношенням "ціна-ефективність-якість", простотою в монтажі і обслуговуванні, надійністю в роботі. Вся продукція сертифікована в системі УкрСЕПРО і відмічена дипломами Державного комітету з енергозбереження і групи Tasis.

 

 

Ми не зупиняємося на досягнутому, постійно працюючи над удосконаленням своїх виробів, оновленням і розширенням асортименту.

Вибираючи марку Маяк, ви вибираєте надійність, тепло і затишок.