7.15-16.00, пн-пт

050 343 31 88 сервіс

050 301 89 19 збут

097 179 53 41 збут

 

бульвар Гончарівський,4

+380990989070

 

Історія розвитку

Історія підприємства починається з листопада 1988 року в період бурхливого зростання кооперативного руху. Тоді, при військовій частині м. Змієва був створений кооператив «Жовтень» чисельністю 4 чол. Його виробнича діяльність почалася в 1989 році при висновку договір з підприємством ОАО «Харківгаз» на постачання запасних частин для газовикористовуючого устаткування.

У березні-квітні 1990 року була розроблена конструкторська документація на котел КСТ-16. У травні того ж року були орендовані виробничі площі на одному із заводів селища Комсомольський Змієвського району. З 1 липня 1990 року почався серійний випуск опалювальних котлів.
2 квітня 1991 року, шляхом видділення із складу кооперативу «Жовтень», організовано мале підприємство “Маяк”. Виробнича діяльність почалася з липня 1991 року випуском єдиної моделі опалювального котла КСТ – 16.

В даний час за двадцятирічну історію свого розвитку «Маяк» став великим сучасним заводом європейського зразка з передовими технологіями виробництва опалювальної техніки, що налічує в своєму асортименті десятки моделей котлів різної потужності з безліччю варіантів комплектації і функціональних можливостей. На 3400 м2 виробничих площ працює колектив з 150 чоловік, що виробляє близько 15 000 шт. котлів на рік. Верстатний парк підприємства включає комплекс по обробці листового прокату з числовим програмним управлінням всесвітньо відомої німецької фірми TRUMPF, що дозволяє виробляти високоточне виготовлення деталей. В кінці 2003 року введений в експлуатацію автоматизований комплекс антикорозійної обробки металу, що забезпечує в автоматичному режимі хімічну підготовку поверхні до фарбування, електростатичне напилення порошкової фарби з подальшою полімеризацією. На початку 2005 року розпочалась розробка проекту по реконструкції складального цеху того, що передбачає конвеєрну збірку, введення в експлуатацію складального цеху дозволить значно збільшити обсяги виробництва продукції. По постачанню основних комплектуючих деталей підприємство співпрацює з такими всесвітньо відомими виробниками як, компанії HONEYWELL (США), POLIDORO (Італія), GIANNONI(Італія), VIADRUS (Чехія). Виробнича програма підприємства включає випуск сталевих газових котлів потужністю від 10 до 100 кВт з природною циркуляцією теплоносія з відведенням продуктів згорання у димар. Котли потужністю 50 і 100 кВт мають можливість підключення додаткових пристроїв, що забезпечують програмне автоматичне управління температурою теплоносія на виході з котельної. У 2004 році на підприємстві зроблений черговий крок стратегічного розвитку - освоєний випуск сучасних котлів з чавунними теплообмінниками.

В даний час виробляються чавунні газові котли потужністю 10, 16, 18, 25, 35, 50 кВт, не залежних від електроенергії з природною циркуляцією теплоносія, чавунні газові котли потужністю 16, 30, 50, 80, 100 кВт з примусовою циркуляцією теплоносія, системою електронного займання і іонізаційного контролю полум'я.

Чавунні газові котли серії Е в комплекті з сучасними програмними пристроями і розподільною арматурою забезпечують найжорсткіші вимоги енергозбереження при забезпеченні теплом різних об'єктів. Температура теплового потоку регулюється залежно від зміни температури зовнішнього повітря шляхом змішування теплоносія з подаючої і зворотньої магістралі системи опалювання за допомогою забезпеченого електроприводом вентиля з трьома прохідними отворами. Автоматичне самоналагодження дозволяє системі протягом декількох днів роботи точно визначати оптимальний час для включення і виключення виконавчих механізмів і приладів котельної, в цілях зменшення енергоспоживання без збитку рівню комфорту для споживача, з врахуванням зміни температури зовнішнього повітря і теплових втрат будівлі.

Підприємство постійно працює над удосконаленням продукції, що випускається, розробкою нових моделей, підвищенням іміджу торгівельної марки, автоматизацією основного виробництва та інженерної праці. Продукція підприємства представлена більш ніж тридцятьма торгівельно-сервісними представниками на території України і країн ближнього зарубіжжя.